رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمد رضا دادفر فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمد رضا دادفر

کد نظام پزشکی: 31340

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد رضا دادفر

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر محمد رضا دادفر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد رضا دادفر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر محمد رضا دادفر

ثبت نظر برای دکتر محمد رضا دادفر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد رضا دادفر

دکتر محمد رضا دادفر متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر محمد رضا دادفر واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد رضا دادفر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد رضا دادفر متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد رضا دادفر را مشاهده کنید.