دریافت نوبت دکتر هومن کرم زاده رحیمی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hooman-karam-zadeh-rahimi

کد نظام پزشکی: 115282

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر هومن کرم زاده رحیمی

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

اگر شما دکتر هومن کرم زاده رحیمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر هومن کرم زاده رحیمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر هومن کرم زاده رحیمی

ثبت نظر برای دکتر هومن کرم زاده رحیمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر هومن کرم زاده رحیمی

دکتر هومن کرم زاده رحیمی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) هستند. مطب دکتر هومن کرم زاده رحیمی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر هومن کرم زاده رحیمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر هومن کرم زاده رحیمی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر هومن کرم زاده رحیمی را مشاهده کنید.