رزرو نوبت اینترنتی دکتر مهدی مظلوم فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مهدی مظلوم

کد نظام پزشکی: 31373

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدی مظلوم

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر مهدی مظلوم هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدی مظلوم هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر مهدی مظلوم

ثبت نظر برای دکتر مهدی مظلوم

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدی مظلوم

دکتر مهدی مظلوم متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر مهدی مظلوم واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدی مظلوم در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی مظلوم متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدی مظلوم را مشاهده کنید.