دریافت نوبت دکتر شهلا احمدی هلیلی فوق تخصص کلیه و فشار خون (نفرولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-shahla-ahmadi-halili

کد نظام پزشکی: 103882

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شهلا احمدی هلیلی

متخصص:

فوق تخصص: کلیه و فشار خون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر شهلا احمدی هلیلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شهلا احمدی هلیلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر شهلا احمدی هلیلی

ثبت نظر برای دکتر شهلا احمدی هلیلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شهلا احمدی هلیلی

دکتر شهلا احمدی هلیلی متخصص کلیه و فشار خون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر شهلا احمدی هلیلی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شهلا احمدی هلیلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شهلا احمدی هلیلی متخصص کلیه و فشار خون (نفرولوژی) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شهلا احمدی هلیلی را مشاهده کنید.