دریافت نوبت دکتر عیسی رضایی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص پیوند کلیه

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-eisa-rezaei

کد نظام پزشکی: 89615

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عیسی رضایی

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: پیوند کلیه

اگر شما دکتر عیسی رضایی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عیسی رضایی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر عیسی رضایی

ثبت نظر برای دکتر عیسی رضایی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عیسی رضایی

دکتر عیسی رضایی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) پیوند کلیه هستند. مطب دکتر عیسی رضایی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عیسی رضایی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عیسی رضایی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) پیوند کلیه در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عیسی رضایی را مشاهده کنید.