دریافت نوبت دکتر لیلا ثابت نیا متخصص داخلی فوق تخصص کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-leila-sabet-nia

کد نظام پزشکی: 107278

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر لیلا ثابت نیا

متخصص: داخلی

فوق تخصص: کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر لیلا ثابت نیا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر لیلا ثابت نیا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر لیلا ثابت نیا

ثبت نظر برای دکتر لیلا ثابت نیا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر لیلا ثابت نیا

دکتر لیلا ثابت نیا متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر لیلا ثابت نیا واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر لیلا ثابت نیا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر لیلا ثابت نیا متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر لیلا ثابت نیا را مشاهده کنید.