دریافت نوبت دکتر پیام محمدحسینی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-payam-mohamad-hoseini

کد نظام پزشکی: 116643

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پیام محمدحسینی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر پیام محمدحسینی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پیام محمدحسینی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر پیام محمدحسینی

ثبت نظر برای دکتر پیام محمدحسینی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پیام محمدحسینی

متخصص ارتوپدی، عضو هیئت علمی دانشگاه

دکتر پیام محمدحسینی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر پیام محمدحسینی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پیام محمدحسینی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پیام محمدحسینی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پیام محمدحسینی را مشاهده کنید.