دریافت نوبت دکتر مسعود کلانتری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص جراح ارتوپدی بزرگسالان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-masoud-kalantari

کد نظام پزشکی: 135425

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مسعود کلانتری

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: جراح ارتوپدی بزرگسالان

اگر شما دکتر مسعود کلانتری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مسعود کلانتری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر مسعود کلانتری

ثبت نظر برای دکتر مسعود کلانتری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مسعود کلانتری

دکتر مسعود کلانتری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) جراح ارتوپدی بزرگسالان هستند. مطب دکتر مسعود کلانتری واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مسعود کلانتری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مسعود کلانتری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) جراح ارتوپدی بزرگسالان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مسعود کلانتری را مشاهده کنید.