رزرو نوبت اینترنتی دکتر مجید منتی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص جراح ارتوپدی بزرگسالان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مجید منتی

کد نظام پزشکی: 126172

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مجید منتی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: جراح ارتوپدی بزرگسالان

اگر شما دکتر مجید منتی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مجید منتی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر مجید منتی

ثبت نظر برای دکتر مجید منتی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مجید منتی

دکتر مجید منتی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) جراح ارتوپدی بزرگسالان هستند. مطب دکتر مجید منتی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مجید منتی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مجید منتی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) جراح ارتوپدی بزرگسالان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مجید منتی را مشاهده کنید.