دریافت نوبت دکتر حنون سعدونی فوق تخصص فلوشیپ جراحی دست, آرتروسکوپی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-honoon-sadooni

کد نظام پزشکی: 73863

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حنون سعدونی

متخصص:

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی دست, آرتروسکوپی

اگر شما دکتر حنون سعدونی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حنون سعدونی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر حنون سعدونی

ثبت نظر برای دکتر حنون سعدونی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حنون سعدونی

دکتر حنون سعدونی متخصص فلوشیپ جراحی دست, آرتروسکوپی هستند. مطب دکتر حنون سعدونی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حنون سعدونی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حنون سعدونی متخصص فلوشیپ جراحی دست, آرتروسکوپی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حنون سعدونی را مشاهده کنید.