رزرو نوبت اینترنتی دکتر احمدعلی امیرغفران متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی قلب و عروق ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر احمدعلی امیرغفران

کد نظام پزشکی: 30060

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر احمدعلی امیرغفران

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی قلب و عروق

اگر شما دکتر احمدعلی امیرغفران هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر احمدعلی امیرغفران هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر احمدعلی امیرغفران

ثبت نظر برای دکتر احمدعلی امیرغفران

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر احمدعلی امیرغفران

عضو هییت علمی دانشگاه شیراز، عضو انجمن جراحان قلب اروپا، عضو انجمن جراحان قلب آسیا

دکتر احمدعلی امیرغفران متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق هستند. مطب دکتر احمدعلی امیرغفران واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر احمدعلی امیرغفران در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر احمدعلی امیرغفران متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر احمدعلی امیرغفران را مشاهده کنید.