رزرو نوبت اینترنتی دکتر علی اکبر مومن متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علی اکبر مومن

کد نظام پزشکی: 21618

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی اکبر مومن

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: مغز و اعصاب کودکان

اگر شما دکتر علی اکبر مومن هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی اکبر مومن هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر علی اکبر مومن

ثبت نظر برای دکتر علی اکبر مومن

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی اکبر مومن

دکتر علی اکبر مومن متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان هستند. مطب دکتر علی اکبر مومن واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی اکبر مومن در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی اکبر مومن متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی اکبر مومن را مشاهده کنید.