دریافت نوبت دکتر حمید ساکی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hamid-saki

کد نظام پزشکی: 79740

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حمید ساکی

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر حمید ساکی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حمید ساکی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر حمید ساکی

ثبت نظر برای دکتر حمید ساکی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حمید ساکی

ستون فقرات ، کمر درد ، سر درد ، سر گیجه ، تشنج
پیگیری سکته و خونریزی های مغزی
نوار عصب و عضله ، نوار مغز و نوار چشم
 

دکتر حمید ساکی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر حمید ساکی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حمید ساکی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حمید ساکی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حمید ساکی را مشاهده کنید.