دریافت نوبت دکتر سید نوید نقیبی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-navid-naghibi

کد نظام پزشکی: 112320

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید نوید نقیبی

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر سید نوید نقیبی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید نوید نقیبی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر سید نوید نقیبی

ثبت نظر برای دکتر سید نوید نقیبی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید نوید نقیبی

دکترسیدنویدنقیبی
فلوشیپ صرع
متخصص مغز و اعصاب

دکتر سید نوید نقیبی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر سید نوید نقیبی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید نوید نقیبی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید نوید نقیبی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید نوید نقیبی را مشاهده کنید.