رزرو نوبت اینترنتی دکتر غلامرضا جلودار متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر غلامرضا جلودار

کد نظام پزشکی: 48250

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر غلامرضا جلودار

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: مغز و اعصاب کودکان

اگر شما دکتر غلامرضا جلودار هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر غلامرضا جلودار هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر غلامرضا جلودار

ثبت نظر برای دکتر غلامرضا جلودار

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر غلامرضا جلودار

عضو هیئت علمی دانشگاه
تشنج، اختلالات ذهنی و تکاملی، اختلالات حرکتی، بیماریهای عصبی و عضلانی

دکتر غلامرضا جلودار متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان هستند. مطب دکتر غلامرضا جلودار واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر غلامرضا جلودار در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر غلامرضا جلودار متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر غلامرضا جلودار را مشاهده کنید.