رزرو نوبت اینترنتی دکتر اسدالله ده بزرگی متخصص جراحی عمومی فوق تخصص فلوشیپ جراحی ترمیمی, لاپاراسکوپی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر اسدالله ده بزرگی

کد نظام پزشکی: 17650

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اسدالله ده بزرگی

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی ترمیمی, لاپاراسکوپی

اگر شما دکتر اسدالله ده بزرگی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اسدالله ده بزرگی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر اسدالله ده بزرگی

ثبت نظر برای دکتر اسدالله ده بزرگی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اسدالله ده بزرگی

دکتر اسدالله ده بزرگی متخصص جراحی عمومی فلوشیپ جراحی ترمیمی, لاپاراسکوپی هستند. مطب دکتر اسدالله ده بزرگی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اسدالله ده بزرگی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اسدالله ده بزرگی متخصص جراحی عمومی فلوشیپ جراحی ترمیمی, لاپاراسکوپی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اسدالله ده بزرگی را مشاهده کنید.