رزرو نوبت اینترنتی دکتر طلیعه کازرونی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فوق تخصص نازایی و IVF ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر طلیعه کازرونی

کد نظام پزشکی: 24052

Icon Rate (از 1 نظر)

دکتر طلیعه کازرونی

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

فوق تخصص: نازایی و IVF

اگر شما دکتر طلیعه کازرونی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر طلیعه کازرونی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر طلیعه کازرونی

ثبت نظر برای دکتر طلیعه کازرونی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر طلیعه کازرونی

دکتر طلیعه کازرونی

دکتر طلیعه کازرونی فلوشیب نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان و در شیراز هستند که از طریق سایت سینا پزشک می توانید برای مطب ایشان، نوبت اینترنتی و تلفنی رزرو کنید.

سلامت دستگاه تناسلی یکی از مهم ترین عوامل جهت باروری وسلامت آن شرط اصلی برای تولید مثل می باشد. امروزه بیماری های زیادی مربوط به دستگاه تناسلی زنان در کشور ایران رایج شده اند. پزشکان زیادی در زمینه درمان بیماری های مربوط به زنان و زایمان فعالیت می کنند که دکتر طلیعه کازرونی یکی از آن ها می باشد.

 

دکتر طلیعه کازرونی زنان زایمان  شیراز

 

دکتر طلیعه کازرونی متخصص زنان و زایمان، فلوشیپ نازایی و آی وی اف می باشد. بسیاری از بیماری های مربوط به زنان که منجر به نا باردری می شوند امروزه با قرار گرفتن زیر نظر پزشک متخصص قابل درمان هستند و فرد دوباره می تواند بارور شود. دکتر طلیعه کازرونی یکی از بهترین پزشکان در زمینه بیماری های مربوط به زنان است که علاوه برآن عمل های زیبایی مربوط به زنان را نیز با مناسب ترین هزینه برای شما انجام می دهد.

جهت ارتباط با ایشان می توانید در روز های شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهار شنبه به مطب شخصی ایشان در شیراز مراجعه کنید یا از قبل به صورت اینترنتی در سایت سینا پزشک نوبت گیری کنید. جهت دریافت راهنمایی های بیش تر می توانید با تلفن مطب یا تلفن شخصی دکتر طلیعه کازرونی تماس حاصل فرمایید.

 

دلایلی برای انتخاب دکتر طلیعه کازرنی

 

همان طوری که گفته شد امروزه پزشکان زیادی وجود دارند که در زمینه بیماری های زنان و زایمان فعالیت می کنند. اما چه معیاری برای انتخاب پزشک ایده آل وجود دارد؟ چرا ما به شما دکتر طلیعه کازرونی را برای تشخیص و درمان بیماری های زنان پیشنهاد می کنیم؟ از جمله دلایلی که شما را مجاب به انتخاب این پزشک می کند به موارد زیر اشاره می کنیم؛

 

  • 1-دکتر طلیعه کازرونی علاوه بر داشتن مدرک تخصص در زمینه بیماری های زنان مهارت و تجربه فراوانی در این باره داشته و تا کنون عمل های بی شماری در زمینه درمان نا باوروی و بیماری های زنان انجام داده است.

 

  • 2- خوش رویی و برخورد مناسب با بیمار یکی از عوامل مهم در انتخاب پزشک است. دکتر طلیعه کازرونی برخورد اجتماعی مناسبی داشته و با خوش رفتاری و برخورد مناسب از استرس بیماران خود می کاهد.
  • 3- توضیح کامل روند درمان و روش های به کار برده شده در درمان بیمار به طور کامل توسط دکتر طلیعه کازرونی توضیح داده خواهد شد.
  •  

 

دکتر  کازرونی شیراز

 

دکتر طلیعه کازرونی فلوشیب نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان و عضو نظام پزشکی با شماره عضویت 24052  در شیراز هستند. برای معرفی هر چه بیشتر دکتر طلیعه کازرونی و آشنایی شما عزیزان با فعالیت های ایشان به بررسی رشته تحصیلیشان می پردازیم.

 

همانطور که می دانید آی وی اف (IVF) یک تکنولوژی پیشرفته برای تولید مثل می باشد به گونه ای که این تکنولوژی مشکل نازایی را برای اکثریت افرادی که از این بابت رنج می بردند حل نموده است. به وسیله ی این تکنولوژی بازیابی تخمک ها از تخمدان های زن و رشد آن ها با اسپرم امکان پذیر می باشد. ناباروری و نازایی مشکلی است که حدود بیست درصد از افراد از آن رنج می برند.

 

 باید بدانید عامل ناباروری 40 درصد مربوط به مردان و 40 درصد ربوط به زنان می باشد و علت 20 درصد باقی مانده نیز ترکیبی از هر دو مورد است و از میان 20 درصدی که از ناباروری رنج می برند چیزی حدود 10 درصد از افراد تمایل دارند که برای انجام لقاح آزمایشگاهی یا همان آی وی اف (IVF) اقدام کنند. مراحل باروری به کمک آی وی اف پیچیده است و شامل جراحی های زیاد و استفاده از داروهای تزریقی و... است به همین دلیل است امکان دارد برای مراجعین بسیار استرس زا باشد و انتخاب یک پزشک خبره و کار بلد به ویژه در این بازه زمانی حساس بسیار مهم و حائز اهمیت است.

 

همانطور که در بالا نیز ذکر کردیم دکتر طلیعه کازرونی فلوشیب نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان هستند و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که از مشکل نازایی رنج می برید و یا در میان آشنایان خود افرادی را می شناسید که با این مشکل درگیر هستند و به دنبال یک پزشک حاذق و خبره می گردند می توانید به اطمینان کامل از سابقه ی درخشان و پیشنه ی دکتر طلیعه کازرونی به ایشان مراجعه کرده و یا به دیگران معرفی کنید.

 

بهترین دکتر آی وی اف و زنان در شیراز

 

در ابتدای مقاله نیز ذکر کردیم که آی وی اف (IVF) یک تکنولوژی پیشرفته برای تولید مثل می باشد و مشکل نازایی را برای اکثریت افرادی که از این بابت رنج می بردند حل کرده است. توسط این تکنولوژی و با توجه به پیشرفت های علمی بازیابی تخمک ها از تخمدان های زن و رشد آن ها با اسپرم امکان پذیر می باشد و با توجه به سختی مراحل و پیچیده بودن پروسه ی انجام آن که جراحی های زیاد و استفاده از داروهای تزریقی و... را شامل می شود دقت و نظارت در انجام مراحل آن نیازمند انتخاب یک پزشک کاربلد است.

 

 با بررسی و توجه به اهمیت این موارد در حفظ سلامتی زوجین به ویژه بانوان و کسب نتیجه ی رضایت بخش در پایان کار انتخاب یک دکتر خوب مانند دکتر طلیعه کازرونی از ضروریات است. برای بررسی هر چه بیشتر ویژگی های یک پزشک خوب آی وی اف باید گفت از جمله عواملی که بسیار در کسب اعتماد و اطمینان بیماران حائز اهمیت می باشد تجربه و سابقه ی پزشک می باشد. زیرا، وجود تجربه برای یک پزشک برای درمان بیماری می تواند بسیار کارامد باشد.

 

 یک پزشک متخصص آی وی اف در شیراز در صورتی کاربلد و خبره است که در حوزه ی فعالیتی خود دانش کافی داشته باشد و با توجه به جدید بودن این تکنولوژی بتواند همواره با توجه به پیشرفت های علمی به افزایش دانش خود در حوزه تخصصی که مشغول به فعالیت است بپردازد.

 

یک پزشک موفق باید از وجدان کاری بالایی برخودار باشد و در عین حال بتواند به موقع تصمیم گیری کند و در طول درمان با توجه به حساسیت هایی که بیمار با آن مواجه است و استرس زا بودن پروسه ی آی وی اف با مهربانی و دلسوزی با بیماران خود ارتباط برقرار کند. دکتر طلیعه کازرونی با توجه به تجربیات و سابقه درخشانی که دارند توانسته اند در نظر سنجی ها رضایت بیش از 96 درصد مراجعین خود را کسب کنند و بهترین عملکرد را در درمان نازایی داشته باشند.

 

نوبت دهی اینترنتی و تلفنی دکتر طلیعه کازرونی در شیراز

 

بیماران محترم می توانند با مراجعه به صفحه دکتر طلیعه کازرونی و امکان رزور وقت و نوبت دهی آنلاین و اینترنتی از طریق اپلیکیشن و سایت سینا پزشک برای مراجعه به ایشان اقدام کنند.

 

آدرس و شماره تلفن مطب دکتر طلیعه کازرونی در شیراز

با جستجوی نام دکتر طلیعه کازرونی در گوگل می توانید آدرس و شماره تلفن مطب ایشان را به آسانی پیدا کنید. مطب دکتر طلیعه کازرونی در شیراز، خیابان زند، نرسیده به فلکه نمازی، روبروی دانشکده مهندسی، ساختمان یاس قرار دارد و لازم به ذکر است که شما عزیزان به وسیله ی شماره تلفن 09178810721 و 09304719151 می توانید از شنبه تا چهارشنبه، نوبت خود را بر ای مطب ایشان رزرو کنید.

 

بیمه های مورد قبول دکتر طلیعه کازرونی

 

همانطور که می دانید بیماری های بخصوصی مورد پوشش انواع بیمه ها قرار می گیرند و از آن جایی که شرایط هر بیمار و نوع درخواست وی متغیر است برای کسب اطلاعات بیشتر جهت اطمینان از وضعیت بیمه ی خود بهتر است شخصا با مطب دکتر طلیعه کازرونی تماس بگیرید.

 

فعالیت های دکتر طلیعه کازرونی

 

پیشتر نیز گفتیم دکتر طلیعه کازرونی جراح و متخصص زنان و زایمان و آی وی اف (IVF) می باشند و برای درمان بیماریی همچون عفونت دستگاه تناسلی زنان، کیست تخمدان، نزدیکی دردناک، سرطان تخمدان یا رحم، قاعدگی دردناک، اختلالات قاعدگی، جراحی های کیست ها و توده رحم، کولپوسکپی، هیستروسکوپی، مراقبت های بارداری، و کلیه ی امور مربوط به زنان می توان به ایشان مراجعه کرد.

 

خدمات قابل ارائه پزشک دکتر طلیعه کازرونی :

 

enlightenedكليه خدمات سرپايي مطب شامل: سونوي واژينال و شكمي با مجوز و گزارش كرايو، كوتري، گذاشتن و برداشتن اي يو دی
enlightened برداشتن رحم از طريق لاپاراسكپي و يا با جراحي باز
enlightened ترميم انواع اختلالات مادرزادي دستگاه تناسلي زنان
enlightened كليه اعمال هيستروسكپي از قبيل برداشتن فيبروم درون حفره رحم يا تيغه درون رحم يا برداشتن پوليپ بدون بستري و بصورت سرپايي
enlightenedكليه اعمال واژينال مثل برداشتن رحم از طريق واژن ، ترميم مثانه تومورهاي ناحيه واژن
enlightened ترميم و درمان مشكلات اداري ناشی از زايمان
enlightenedتمام اعمال جراحي زنان ، شامل انواع تومور ها و سرطان هاي رحم و تخمدان برداشتن انواع ميوم يا فيبروم بدون اسيب به رحم انواع كيست ها ي تخمداني و حاملگی های خارج از رحم( از طريق لاپاراسكپي)

 

سخن پایانی

همانطور که گفتیم دکتر طلیعه کازرونی فلوشیب نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان می باشند و با توجه به سابقه ای که در درمان بیماری هایی نظیر عفونت دستگاه تناسلی زنان، کیست تخمدان، سرطان تخمدان یا رحم، قاعدگی دردناک، لابیاپلاستی، مشکلات کیست ها و توده رحم، زگیل های تناسلی و درمان ناباروری از طریق آی وی اف دارند در شهر شیراز و چه بسا در تمام ایران نامی شناخته شده به حساب می آیند و توانسته اند در جلب رضایت مراجعین خود بهترین عملکرد را داشته باشند.

 

اگر به دنبال یک پزشک متخصص و کار بلد در زمینه ی ناباروری و بیماری های مربوط به زنان هستید با اطمینان خاطر از سابقه و تجربه ی دکتر طلیعه کازرونی می توانید از طریق سایت سینا پزشک به ایشان مراجعه کنید.

 

 

قوانین رزرو نوبت از دکتر طلیعه کازرونی:

 

1- بیماران باردار پذیرش نمی شوند.
2- ورود آقایان به اتاق پزشک ممنوع است.
3- ورود همراه به مطب ممنوع است بجز برای دختران زیر ۱۸ سال.

4- راس ساعت نوبت رزرو شده، در مطب حضور داشته باشید.

5-  بیمارانی که توسط پزشک دیگر عمل و دچار مشکل شده اند و همچنین بیمارانی که نیاز به چکاب دارند، پذیرش نمی شوند.

6-  زمان ورود به اتاق پزشک بستگی به منشی مطب دارد.

7- ویزیت پزشک به صورت کامل در مطب توسط بیمار پرداخت می شود.

دکتر طلیعه کازرونی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان نازایی و IVF هستند. مطب دکتر طلیعه کازرونی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر طلیعه کازرونی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر طلیعه کازرونی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان نازایی و IVF در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر طلیعه کازرونی را مشاهده کنید.