رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمد اسماعیل دهقان متخصص جراحی عمومی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمد اسماعیل دهقان

کد نظام پزشکی: 15920

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد اسماعیل دهقان

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر محمد اسماعیل دهقان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد اسماعیل دهقان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر محمد اسماعیل دهقان

ثبت نظر برای دکتر محمد اسماعیل دهقان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد اسماعیل دهقان

بیماری‌های معده و روده و ریه و جراحی. های مرتبط در مطب اندوسکوپی انجام می شود همکاری با بیمارستان شهریار

دکتر محمد اسماعیل دهقان متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر محمد اسماعیل دهقان واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد اسماعیل دهقان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد اسماعیل دهقان متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد اسماعیل دهقان را مشاهده کنید.