دریافت نوبت دکتر نسرین شهبازیان متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nasrin-shahbazian

کد نظام پزشکی: 33879

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نسرین شهبازیان

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر نسرین شهبازیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نسرین شهبازیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر نسرین شهبازیان

ثبت نظر برای دکتر نسرین شهبازیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نسرین شهبازیان

عمل های زیبایی به وسیله لیزر، مشاوره های سکسولوژی و ورزش های پس از زایمان از خدمات جدید مرکز پزشکی ما می باشند.

دکتر نسرین شهبازیان متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر نسرین شهبازیان واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نسرین شهبازیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نسرین شهبازیان متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نسرین شهبازیان را مشاهده کنید.