دریافت نوبت دکتر پروانه ایلخاص زاده متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-parvaneh-ilkhas-zadeh

کد نظام پزشکی: 39032

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پروانه ایلخاص زاده

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر پروانه ایلخاص زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پروانه ایلخاص زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر پروانه ایلخاص زاده

ثبت نظر برای دکتر پروانه ایلخاص زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پروانه ایلخاص زاده

دکتر پروانه ایلخاص زاده متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر پروانه ایلخاص زاده واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پروانه ایلخاص زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پروانه ایلخاص زاده متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پروانه ایلخاص زاده را مشاهده کنید.