دریافت نوبت دکتر افسانه گرمسیری متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فوق تخصص نازایی و IVF, فلوشیپ طب مادر و جنین ( پریناتولوژیی )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-afsaneh-garmsiri

کد نظام پزشکی: 115371

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر افسانه گرمسیری

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

فوق تخصص: نازایی و IVF, فلوشیپ طب مادر و جنین ( پریناتولوژیی )

اگر شما دکتر افسانه گرمسیری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر افسانه گرمسیری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر افسانه گرمسیری

ثبت نظر برای دکتر افسانه گرمسیری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر افسانه گرمسیری

دکتر افسانه گرمسیری متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان نازایی و IVF, فلوشیپ طب مادر و جنین ( پریناتولوژیی ) هستند. مطب دکتر افسانه گرمسیری واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر افسانه گرمسیری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر افسانه گرمسیری متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان نازایی و IVF, فلوشیپ طب مادر و جنین ( پریناتولوژیی ) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر افسانه گرمسیری را مشاهده کنید.