دریافت نوبت دکتر کبرا شجاعی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فوق تخصص فلوشیپ طب مادر و جنین ( پریناتولوژیی )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-kobra-shojaei

کد نظام پزشکی: 93698

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کبرا شجاعی

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

فوق تخصص: فلوشیپ طب مادر و جنین ( پریناتولوژیی )

اگر شما دکتر کبرا شجاعی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کبرا شجاعی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر کبرا شجاعی

ثبت نظر برای دکتر کبرا شجاعی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کبرا شجاعی

دکتر کبراشجاعی جراح و متخصص زنان و زایمان فلوشیپ فوق تخصصی پریناتولوژی
هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

دکتر کبرا شجاعی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فلوشیپ طب مادر و جنین ( پریناتولوژیی ) هستند. مطب دکتر کبرا شجاعی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کبرا شجاعی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کبرا شجاعی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فلوشیپ طب مادر و جنین ( پریناتولوژیی ) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کبرا شجاعی را مشاهده کنید.