رزرو نوبت اینترنتی دکتر سارا نیک فرجام متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سارا نیک فرجام

کد نظام پزشکی: 140244

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سارا نیک فرجام

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر سارا نیک فرجام هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سارا نیک فرجام هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر سارا نیک فرجام

ثبت نظر برای دکتر سارا نیک فرجام

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سارا نیک فرجام

انجام جدیدترین تکنیک های جراحی زیبایی زنان، لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی با به روزترین متدهای علمی **توجه** نوبتها تقریبی میباشد. از مراجعین محترم خواهشمندیم راس ساعت نوبت خود در مطب حضور داشته باشند و همچنین صبور و شکیبا باشند.با تشکر درصورت داشتن مشکلات اورژانسی جهت نوبتگیری در روزهای پنجشنبه از روزهای قبل هماهنگی خود را از طریق تماس تلفنی با شماره 09169090926 یا ارسال پیامک به واتس آپ همین شماره انجام دهید.

دکتر سارا نیک فرجام متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر سارا نیک فرجام واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سارا نیک فرجام در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سارا نیک فرجام متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سارا نیک فرجام را مشاهده کنید.