رزرو نوبت اینترنتی دکتر توحید رزمی متخصص جراحی عمومی فوق تخصص لاپاراسکوپی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر توحید رزمی

کد نظام پزشکی: 114212

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر توحید رزمی

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: لاپاراسکوپی

اگر شما دکتر توحید رزمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر توحید رزمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر توحید رزمی

ثبت نظر برای دکتر توحید رزمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر توحید رزمی

دکتر توحید رزمی متخصص جراحی عمومی لاپاراسکوپی هستند. مطب دکتر توحید رزمی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر توحید رزمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر توحید رزمی متخصص جراحی عمومی لاپاراسکوپی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر توحید رزمی را مشاهده کنید.