دریافت نوبت دکتر شکراله فرخی متخصص عمومی فوق تخصص آسم و آلرژی و ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-shokrollah-farokhi

کد نظام پزشکی: 92877

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شکراله فرخی

متخصص: عمومی

فوق تخصص: آسم و آلرژی و ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی

اگر شما دکتر شکراله فرخی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شکراله فرخی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با عمومی

نمونه کار های دکتر شکراله فرخی

ثبت نظر برای دکتر شکراله فرخی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شکراله فرخی

دکتر شکراله فرخی متخصص عمومی آسم و آلرژی و ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی هستند. مطب دکتر شکراله فرخی واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شکراله فرخی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شکراله فرخی متخصص عمومی آسم و آلرژی و ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شکراله فرخی را مشاهده کنید.