دریافت نوبت دکتر نصرت اله اژدرنیا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nosrat-allah-azhdar-nia

کد نظام پزشکی: 73595

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نصرت اله اژدرنیا

متخصص: طب فیزیکی و توانبخشی

اگر شما دکتر نصرت اله اژدرنیا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نصرت اله اژدرنیا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با طب فیزیکی و توانبخشی

نمونه کار های دکتر نصرت اله اژدرنیا

ثبت نظر برای دکتر نصرت اله اژدرنیا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نصرت اله اژدرنیا

دکتر نصرت اله اژدرنیا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نصرت اله اژدرنیا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نصرت اله اژدرنیا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نصرت اله اژدرنیا را مشاهده کنید.