دریافت نوبت دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-laleh-abolfathi-momtaz

کد نظام پزشکی: 127539

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز

متخصص: طب فیزیکی و توانبخشی

اگر شما دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با طب فیزیکی و توانبخشی

نمونه کار های دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز

ثبت نظر برای دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز

دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. مطب دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر لاله ابوالفتحی ممتاز را مشاهده کنید.