رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمدرضا رادپی متخصص جراحی عمومی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمدرضا رادپی

کد نظام پزشکی: 81417

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدرضا رادپی

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر محمدرضا رادپی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدرضا رادپی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر محمدرضا رادپی

ثبت نظر برای دکتر محمدرضا رادپی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدرضا رادپی

بورد تخصصی جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی عروق 

درمان بیماری های تیرویید، سنگ صفرا، واریس، نارسایی شریانی عروق محیطی، پای دیابتی، آنوریسم، آئورت و سایر شریان های برقراری راه همودیالیز.

در مطب سونوگرافی، داپلر، اسکلروتراپی، RF، واریس درمان زخم انجام می شود.

دکتر محمدرضا رادپی متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر محمدرضا رادپی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا رادپی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا رادپی متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا رادپی را مشاهده کنید.