دریافت نوبت دکتر ابراهیم عصفوری متخصص داخلی فوق تخصص خون و سرطان شناسی( آنکولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ebrahim-asfoori

کد نظام پزشکی: 29975

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ابراهیم عصفوری

متخصص: داخلی

فوق تخصص: خون و سرطان شناسی( آنکولوژی)

اگر شما دکتر ابراهیم عصفوری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ابراهیم عصفوری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر ابراهیم عصفوری

ثبت نظر برای دکتر ابراهیم عصفوری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ابراهیم عصفوری

دکتر ابراهیم عصفوری متخصص داخلی خون و سرطان شناسی( آنکولوژی) هستند. مطب دکتر ابراهیم عصفوری واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ابراهیم عصفوری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ابراهیم عصفوری متخصص داخلی خون و سرطان شناسی( آنکولوژی) در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ابراهیم عصفوری را مشاهده کنید.