دریافت نوبت دکتر نصراله ملکی فوق تخصص خون و سرطان شناسی( آنکولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nasrollah-maleki

کد نظام پزشکی: 110729

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نصراله ملکی

متخصص:

فوق تخصص: خون و سرطان شناسی( آنکولوژی)

اگر شما دکتر نصراله ملکی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نصراله ملکی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر نصراله ملکی

ثبت نظر برای دکتر نصراله ملکی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نصراله ملکی

دکتر نصراله ملکی متخصص خون و سرطان شناسی( آنکولوژی) هستند. مطب دکتر نصراله ملکی واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نصراله ملکی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نصراله ملکی متخصص خون و سرطان شناسی( آنکولوژی) در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نصراله ملکی را مشاهده کنید.