دریافت نوبت دکتر سحر زندی متخصص دندانپزشکی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-sahar-zandi

کد نظام پزشکی: 165312

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سحر زندی

متخصص: دندانپزشکی

اگر شما دکتر سحر زندی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سحر زندی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر سحر زندی

ثبت نظر برای دکتر سحر زندی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سحر زندی

دکتر سحر زندی دانش آموخته سازمان استعدادهای درخشان و فارغ التحصیل دکترای تخصصی دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر. خدمات دندانپزشکی مطب دکتر زندی : * زیبایی و طراحی لبخند | لمینت و کامپوزیت * عصب کشی | جراحی | ترمیم | پروتز | اطفال * بلیچینگ و جرم گیری _____________________________________ ویژگی های دکتر سحر زندی : * توجه به خواسته ها و شرایط مراجع و بیمار * تسلط به روش های درمان و دقت به جزئیات * رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مقابله با کرونا * استفاده از بهترین متریال دندانپزشکی _____________________________________ ساعت کاری مطب دکتر زندی : شنبه تا چهارشنبه 9 تا 12 و 17 تا 21 پنجشنبه ها 9 تا 12 شماره تماس با مطب : 1792-820-0917 و 4445-3356-077( مراجعه با تعیین وقت قبل)

دکتر سحر زندی متخصص دندانپزشکی هستند. مطب دکتر سحر زندی واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سحر زندی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سحر زندی متخصص دندانپزشکی در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سحر زندی را مشاهده کنید.