رزرو نوبت اینترنتی دکتر فاطمه قائد متخصص دندانپزشکی ، بوشهر

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فاطمه قائد

کد نظام پزشکی: 121704

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فاطمه قائد

متخصص: دندانپزشکی

اگر شما دکتر فاطمه قائد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فاطمه قائد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر فاطمه قائد

ثبت نظر برای دکتر فاطمه قائد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فاطمه قائد

۱۶ سال سابقه کاری
طرف قرارداد بیمه های:
ایران
البرز
آسیا
معلم
تجارت نو
رازی
سرمد
بانک مسکن
بانک تجارت
بانک کشاورزی
بانک سپه
بانک صادرات

دکتر فاطمه قائد متخصص دندانپزشکی هستند. مطب دکتر فاطمه قائد واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فاطمه قائد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه قائد متخصص دندانپزشکی در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فاطمه قائد را مشاهده کنید.