دریافت نوبت دکتر هادی دادجو متخصص جراحی عمومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hadi-dadjoo

کد نظام پزشکی: 140918

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر هادی دادجو

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر هادی دادجو هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر هادی دادجو هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر هادی دادجو

ثبت نظر برای دکتر هادی دادجو

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر هادی دادجو

فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه ممتاز (5%) بورد تخصصی کشوری سال 1399 عضو هیئت علمی دانشگاه

دکتر هادی دادجو متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر هادی دادجو واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر هادی دادجو در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر هادی دادجو متخصص جراحی عمومی در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر هادی دادجو را مشاهده کنید.