دریافت نوبت دکتر اسداله اسلام نژاد متخصص کودکان و نوزادان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-asad-allah-eslam-nezhad

کد نظام پزشکی: 99459

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اسداله اسلام نژاد

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر اسداله اسلام نژاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اسداله اسلام نژاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر اسداله اسلام نژاد

ثبت نظر برای دکتر اسداله اسلام نژاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اسداله اسلام نژاد

دکتر اسداله اسلام نژاد متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر اسداله اسلام نژاد واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اسداله اسلام نژاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اسداله اسلام نژاد متخصص کودکان و نوزادان در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اسداله اسلام نژاد را مشاهده کنید.