دریافت نوبت دکتر مهدیه کریمی زاده متخصص کودکان و نوزادان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mahdieh-karimi-zadeh

کد نظام پزشکی: 146440

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدیه کریمی زاده

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر مهدیه کریمی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدیه کریمی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر مهدیه کریمی زاده

ثبت نظر برای دکتر مهدیه کریمی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدیه کریمی زاده

دکتر مهدیه کریمی زاده متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر مهدیه کریمی زاده واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدیه کریمی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدیه کریمی زاده متخصص کودکان و نوزادان در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدیه کریمی زاده را مشاهده کنید.