دریافت نوبت دکتر نادر شکیب ازاد متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص خون و سرطان کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nader-shakib-azad

کد نظام پزشکی: 112744

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نادر شکیب ازاد

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: خون و سرطان کودکان

اگر شما دکتر نادر شکیب ازاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نادر شکیب ازاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر نادر شکیب ازاد

ثبت نظر برای دکتر نادر شکیب ازاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نادر شکیب ازاد

اولین و مجهزترین مرکز شیمی درمانی و بیماریهای خونی کودکان در جنوب کشور

دکتر نادر شکیب ازاد متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان هستند. مطب دکتر نادر شکیب ازاد واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نادر شکیب ازاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نادر شکیب ازاد متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نادر شکیب ازاد را مشاهده کنید.