رزرو نوبت اینترنتی دکتر سارا قربان پور فوق تخصص غدد و متابولیسم ، بوشهر

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سارا قربان پور

کد نظام پزشکی: 113543

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سارا قربان پور

متخصص:

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر سارا قربان پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سارا قربان پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر سارا قربان پور

ثبت نظر برای دکتر سارا قربان پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سارا قربان پور


 

دکتر سارا قربان پور متخصص غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر سارا قربان پور واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سارا قربان پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سارا قربان پور متخصص غدد و متابولیسم در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سارا قربان پور را مشاهده کنید.