دریافت نوبت دکتر اردشیر اسلامی راد متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراح چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ardeshir-eslami-rad

کد نظام پزشکی: 81941

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اردشیر اسلامی راد

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراح چشم

اگر شما دکتر اردشیر اسلامی راد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اردشیر اسلامی راد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر اردشیر اسلامی راد

ثبت نظر برای دکتر اردشیر اسلامی راد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اردشیر اسلامی راد

دکتر اردشیر اسلامی راد متخصص چشم پزشکی جراح چشم هستند. مطب دکتر اردشیر اسلامی راد واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اردشیر اسلامی راد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اردشیر اسلامی راد متخصص چشم پزشکی جراح چشم در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اردشیر اسلامی راد را مشاهده کنید.