دریافت نوبت دکتر محمدکاظم نوح پیشه متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-kazem-nooh-pisheh

کد نظام پزشکی: 55314

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدکاظم نوح پیشه

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر محمدکاظم نوح پیشه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدکاظم نوح پیشه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر محمدکاظم نوح پیشه

ثبت نظر برای دکتر محمدکاظم نوح پیشه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدکاظم نوح پیشه

دکتر محمدکاظم نوح پیشه متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر محمدکاظم نوح پیشه واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدکاظم نوح پیشه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدکاظم نوح پیشه متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدکاظم نوح پیشه را مشاهده کنید.