دریافت نوبت دکتر هادی برزگر بفروئی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hadi-barzegar-bafrooei

کد نظام پزشکی: 124189

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر هادی برزگر بفروئی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر هادی برزگر بفروئی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر هادی برزگر بفروئی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر هادی برزگر بفروئی

ثبت نظر برای دکتر هادی برزگر بفروئی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر هادی برزگر بفروئی

دکتر هادی برزگر بفروئی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر هادی برزگر بفروئی واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر هادی برزگر بفروئی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر هادی برزگر بفروئی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر هادی برزگر بفروئی را مشاهده کنید.