رزرو نوبت اینترنتی دکتر خدیجه قاسمی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص کلیه کودکان و نوجوانان ، بوشهر

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر خدیجه قاسمی

کد نظام پزشکی: 25634

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر خدیجه قاسمی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: کلیه کودکان و نوجوانان

اگر شما دکتر خدیجه قاسمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر خدیجه قاسمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر خدیجه قاسمی

ثبت نظر برای دکتر خدیجه قاسمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر خدیجه قاسمی

دکتر خدیجه قاسمی متخصص کودکان و نوزادان کلیه کودکان و نوجوانان هستند. مطب دکتر خدیجه قاسمی واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر خدیجه قاسمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر خدیجه قاسمی متخصص کودکان و نوزادان کلیه کودکان و نوجوانان در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر خدیجه قاسمی را مشاهده کنید.