رزرو نوبت اینترنتی دکتر شهرام بهروزیان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) ، بوشهر

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر شهرام بهروزیان

کد نظام پزشکی: 64859

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شهرام بهروزیان

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر شهرام بهروزیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شهرام بهروزیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر شهرام بهروزیان

ثبت نظر برای دکتر شهرام بهروزیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شهرام بهروزیان

دکتر شهرام بهروزیان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر شهرام بهروزیان واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شهرام بهروزیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شهرام بهروزیان متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شهرام بهروزیان را مشاهده کنید.