رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمد قاسمی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ، بوشهر

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمد قاسمی

کد نظام پزشکی: 74170

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد قاسمی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر محمد قاسمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد قاسمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر محمد قاسمی

ثبت نظر برای دکتر محمد قاسمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد قاسمی

دکتر محمد قاسمی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر محمد قاسمی واقع در شهر بوشهر قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد قاسمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد قاسمی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر بوشهر با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد قاسمی را مشاهده کنید.