دریافت نوبت دکتر زهره توانا متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فوق تخصص فلوشیپ جراحی درون بین ( لاپاراسکوپی ), اندومتریوز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-zohre-tavana

کد نظام پزشکی: 58079

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر زهره توانا

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی درون بین ( لاپاراسکوپی ), اندومتریوز

اگر شما دکتر زهره توانا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر زهره توانا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر زهره توانا

ثبت نظر برای دکتر زهره توانا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر زهره توانا

دکتر زهره توانا متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فلوشیپ جراحی درون بین ( لاپاراسکوپی ), اندومتریوز هستند. مطب دکتر زهره توانا واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر زهره توانا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر زهره توانا متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فلوشیپ جراحی درون بین ( لاپاراسکوپی ), اندومتریوز در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر زهره توانا را مشاهده کنید.