دریافت نوبت دکتر کامبیز افتخاری متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص گوارش و کبد کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-kambiz-eftekhari

کد نظام پزشکی: 50898

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کامبیز افتخاری

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: گوارش و کبد کودکان

اگر شما دکتر کامبیز افتخاری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کامبیز افتخاری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر کامبیز افتخاری

ثبت نظر برای دکتر کامبیز افتخاری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کامبیز افتخاری

متخصص بیماریهای کودکان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
فوق تخصص گوارش وکبد کودکان از دانشگاه علوم پزشکی تهران
هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر کامبیز افتخاری متخصص کودکان و نوزادان گوارش و کبد کودکان هستند. مطب دکتر کامبیز افتخاری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کامبیز افتخاری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کامبیز افتخاری متخصص کودکان و نوزادان گوارش و کبد کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کامبیز افتخاری را مشاهده کنید.