رزرو نوبت اینترنتی دکتر امیر بهتاش امیری متخصص کودکان و نوزادان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر امیر بهتاش امیری

کد نظام پزشکی: 92217

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیر بهتاش امیری

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر امیر بهتاش امیری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیر بهتاش امیری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر امیر بهتاش امیری

ثبت نظر برای دکتر امیر بهتاش امیری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیر بهتاش امیری

بورد تخصصی نوزادان و کودکان از دانشگاه شهید بهشتی
انجام واکسیناسیون نوزادان
چکاپ و معاینات ماهانه نوزادان
انجام ختنه نوزادان

دکتر امیر بهتاش امیری متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر امیر بهتاش امیری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیر بهتاش امیری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیر بهتاش امیری متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیر بهتاش امیری را مشاهده کنید.