دریافت نوبت دکتر فرزاد کمپانی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص خون و سرطان کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-farzad-kompani

کد نظام پزشکی: 50723

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرزاد کمپانی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: خون و سرطان کودکان

اگر شما دکتر فرزاد کمپانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرزاد کمپانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر فرزاد کمپانی

ثبت نظر برای دکتر فرزاد کمپانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرزاد کمپانی

دکتر فرزاد کمپانی متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان هستند. مطب دکتر فرزاد کمپانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرزاد کمپانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرزاد کمپانی متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرزاد کمپانی را مشاهده کنید.