دریافت نوبت دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی فوق تخصص آسم و آلرژی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-hamidreza-mortazavi

کد نظام پزشکی: 42802

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی

متخصص:

فوق تخصص: آسم و آلرژی

اگر شما دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی

ثبت نظر برای دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی

متولد سال ۱۳۴۷ هستم.فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۱۳۷۲،و فوق تخصص آسم وآلرژی و ایمونولوژی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز(بیمارستان نمازی).
سالها عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بوده وفعلا در تهران و کرمانشاه مشغول طبابت هستم.
دارای چندین مقاله ISIبه زبان انگلیسی و همچنین فارسی در نشریات علمی معتبر بوده و در کنگره های علمی هم مقالاتی بصورت سخنرانی وپوستر داشته ام
عضو آکادمی آسم وآلرژی آمریکا واروپا هستم و هر ساله در کنگره آکادمی آسم وآلرژی اروپا شرکت میکنم.

دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی متخصص آسم و آلرژی هستند. مطب دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی متخصص آسم و آلرژی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدحمیدرضا مرتضوی را مشاهده کنید.