رزرو نوبت اینترنتی دکتر بهروز سلطانی متخصص کودکان و نوزادان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر بهروز سلطانی

کد نظام پزشکی: 70982

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهروز سلطانی

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر بهروز سلطانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بهروز سلطانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر بهروز سلطانی

ثبت نظر برای دکتر بهروز سلطانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بهروز سلطانی

پزشک متخصص کودکان و نوزادان
فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران
برد اینترنشنال اطفال از دانشگاه تهران(بیمارستان مرکز طبی کودکان)
شاغل در اورژانس بیمارستان مرکزطبی کودکان

دکتر بهروز سلطانی متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر بهروز سلطانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهروز سلطانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهروز سلطانی متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهروز سلطانی را مشاهده کنید.