رزرو نوبت اینترنتی دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی فوق تخصص آسم و آلرژی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی

کد نظام پزشکی: 80607

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی

متخصص:

فوق تخصص: آسم و آلرژی

اگر شما دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی

ثبت نظر برای دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی

ارائه خدمات تشخیصی،درمانی و پیشگیری در موارد زیر می باشد:
-آسم -حساسیت فصلی(آلرژی بینی)
-سرفه مزمن -تنگی نفس
-کهیر و آنژیوادم
-سینوزیت و پولیپ بینی آلرژیک
 

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی متخصص آسم و آلرژی هستند. مطب دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی متخصص آسم و آلرژی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی را مشاهده کنید.